Погожий день 22 вересня зібрав гостей та господарів села в сільському будинку культури села Нетеребки.

Цього дня народний фольклорний ансамбль «Червона калина» святкував 30-річницю від дня народження. Святковий  творчий вечір пройшов на одному диханні .Привітати ювілярів приїхало багато  шанованих гостей: Сайченко  Наталія Михайлівна-начальник відділу фольклору та етнографії ЧОДА;Кучменко Тетяна Вікторівна –завідуюча відділом клубних установ ОЦНТ; начальник відділу культури Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Трунцева Ірина Анатоліївна ;директор Корсунь-Шевченківського районного будинку культури Вірченко Галина Пилипівна;Заслужений працівнк культури України, кандидат мистецтвознавства.академік Академії соціального прогресу творчості та інформації  при Українській Академії наук Волков Михайло Костянтинович.З трепетом в душі піднялися на сцену колишні учасники ансамблю,хвилиною мовчання вшанували тих учасників ансамблю ,що відійшли у вічність.Голова Набутівської сільської ради Малюга О.П. вручив колективу Почесну грамоту та цінний подарунок. З щирими,теплими словами привітань звернулися до колективу начальник відділу освіти,молоді .культури та спорту Набутівської сільської ради Михайлюк Ю.О.,представник  агрофірми «Корсунь»  Прутас М.В.,місцеві підприємці Задорожня Г.М.та Задорожній О.М.  Маса емоцій, море позитиву та щира,хвилююча.задушевна українська пісня об'єднали всіх учасників  святкового дійства.Бажаємо цьому прекрасному ,талановитому колективу  подальших успіхів на творчій ниві.