Про дотримання законодвства про працю

Дата: 27.09.2018 16:54

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам влади за участю органів місцевого самоврядування доручено до 5 жовтня 2018 року провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з  ними трудових відносин.

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, з метою захисту прав застрахованих осіб, на виконання зазначеного розпорядження, направляє вам для врахування в роботі інформацію, надану Управлінням Держпраці у Черкаській області, щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.

Крім того, повідомляємо, що починаючи з 5 жовтня 2018 року органи Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, Національної поліції, інші центральні органи влади за участю органів місцевого самоврядування проводитимуть в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Переконливо просимо врахувати зазначену інформацію та до 5 жовтня 2018 року привести у відповідність із законом відносини із найманими працівниками; своєчасно у повній мірі сплачувати внески та не допускати порушення прав застрахованих осіб.

Детальніша інформація в прикріплених  файлах.

Лист

Веб портал пенсійного фонду