Будь-який житель Черкаської області може залишити повідомлення про незадекларовану працю онлайн. Щоб повідомити про неофіційне працевлаштування, потрібно заповнити форму, натиснувши на кнопку «Повідомити про незадекларовану працю» на сайті Державної служби України з питань праці.

Також можна повідомити про факти незадекларованих трудових відносин за допомогою «Урядової гарячої лінії» за номером телефону: 1545, або шляхом надсилання повідомлень на адресу електронної пошти Управління Держпраці у Черкаській області: 23ck@dsp.gov.ua

Нагадаємо, у ході інспектування суб’єктів господарювання Черкащини протягом шести місяців 2018 року фахівцями Управління виявлено понад 400 неоформлених працівників. Сума штрафних санкцій, накладених протягом січня – червня 2018 року на роботодавців за використання неоформленої праці, складає понад 46 млн грн.