Турнір з волейболу

Дата: 10.12.2018 10:08

Цей день,23 листопада,приніс школярам нашої громади масу позитивних емоцій та спортивного азарту. Адже  всі волейбольні команди закладів загальної середньої освіти зібралися для проведення турніру з волейболу.

У запеклій боротьбі перемогу вибороли серед команд хлопців учні Нетеребського  НВК. II місце посіла команда учнів Деренковецького НВК.       III місце зайняла волейбольна команда учнів Авторської  імені  О.А.Захаренка школи села  Сахнівка. Серед команд дівчат  I місце виборола команда  Драбівського НВК. II  місце посіла команда  Нетеребського НВК.III місце зайняла команда учнів Авторської  імені  О.А.Захаренка  школи села  Сахнівка.

По закінченню змагань  серед учнів  відбулася фінальна гра : збірна команда учнів проти збірної команди вчителів. Варто зазначити ,що у команді вчителів приймав участь навіть сільський голова Малюга Олег Петрович. Надзвичайно приємно,що вчителі вивчили та виховали  достойних собі учнів,адже команда учнів  у запеклій,азартній грі здобула перемогу. Ми  раді від того, що виховали собі достойну зміну. Вітаємо наших переможців !!!