Деренковецькому НВК- 120 років!

Дата: 10.12.2018 09:55

30 листопада наш Деренковецький НВК «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» гостинно розкрив двері з нагоди 120-річчя.

У плані проведення свята були організовані та проведені заходи:

-екскурсії по школі проведені учнями для гостей свята;

- у читальній залі була організована шкільним бібліотекарем Банах Т.М. виставка фотографій, альбомів випускників школи минулих років;

- виставки декоративно-прикладного мистецтва дошкільнят, учнів, вчителів, батьків, жителів села. Заслуговують на увагу роботи вчителя-пенсіонера Тонковид Г.І., багатодітної мами Ісмайлової О.Г., бібліотекаря Банах Т.М., вчителів Яценко О.В. та Курінної Л.М.

Цікаво і змістовно пройшло свято, де прозвучало багато теплих слів гостей  та випускників школи.

Радо вітали гостей свята господарі - дружній шкільний колектив та учасники самодіяльності.

Адміністрація школи вдячна учнівському та шкільному колективу, батькам, громадськості села за активну підтримку в організації свята. Щирі слова вдячності випускникам школи і гостям свята, які добрим словом, вдячним рядком возвеличили нашу школу-іменинницю та вручили подарунки, які допоможуть учням досягати нових вершин та здійснити найзаповітніші мрії.