Фото без опису

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке відзначається в Україні 7 грудня.
Саме завдяки спільним зусиллям місцевого самоврядування здійснюється народовладдя в Україні!
          Пріоритетним напрямом у стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні є розширення прав органів місцевого самоврядування, наділення їх самостійно провадити господарсько-економічну діяльність та визначати головні цілі у розвитку українських місцевих громад.

Бажаємо вам щастя і успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування
як запоруки утвердження свободи, незалежності і демократії!

Усім хто святкує це свято, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.
Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю,
а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Сільський голова                                                          Малюга Олег Петрович