ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ГРОМАДІ

Дата: 26.12.2018 16:00

Сільський голова  Малюга О.П. та начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Михайлюк Ю.О. привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів 1 класу та вихованців дошкільних груп закладів загальної середньої освіти  Набутівської об'єднаної територіальної громади з Днем Святого Миколая.

День Святого Миколая завжди овіяний радістю і теплом, особливо   на його прихід  чекають дітлахи,  бо він приносить їм солодощі та подарунки. Олег Петрович вручив дітям солодкі подарунки, щиро побажав  міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні, лише позитивних емоцій у житті. «Нехай цей день рясніє щирими дитячими посмішками, радістю, адже, вважається, що саме в цей день здійснюються найпотаємніші ваші мрії і задуми. Я знаю, як важливо досягти мети, яку ви ставите перед собою. Тому бажаю, щоб кожна ваша мрія здійснилася» – зазначив він.