21 грудня 2018 року  відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту за планом:

1. Про стан профілактичної та правовиховної роботи у закладах загальної середньої освіти Набутівської ОТГ.                   Михайлюк Ю.О.
  2. Про стан роботи із зверненнями громадян.        Шевченко О.О.
  3. Про затвердження плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на 2019 рік.                                            Михайлюк Ю.О.
  4. Про хід виконання рішень колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту  від 22.08.2018 року протокол №3.         Шевченко О.О.
  5. Про соціальний захист працівників освіти в 2018 році.

Кузьміна В.С.

На нараді директорів закладів загальної середньої освіти розглядалися питання:

1. Організація харчування учнів закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради у 2019 році.            Михайлюк Ю.О.
  2. Про проведення гри «Джура» («Сокіл») у 2019 році.     Мошенець В.О.
  3. Про матеріали семінару керівників методичних служб. Шевченко О.О.
  4. Про безпеку життєдіяльності учнів під час зимових канікул.

Михайлюк Ю.О.

1. По проведення новорічних свят.                                    Михайлюк Ю.О.
  2. Різне.

На нараду був запрошений сільський голова Малюга О.П., який проаналізував стан освіти в громаді, а також привітав всіх присутніх з прийдешніми святами.Фото без описуФото без описуФото без опису