18 січня 2019 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту відбулася нарада заступників директорів з навчально - виховної роботи.  Розглянуті питання:

1. Про рівень навчальних досягнень учнів закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради за підсумками І семестру 2018-2019 н.р. Презентація.                                                                Михайлюк Ю.О.
  2. Про результати участі учнів закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради в районному етапі Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.                                                                      Михайлюк Ю.О.
  3. Організація роботи олімпіадних груп ( з досвіду роботи заступника директора з навчально - виховної роботи Деренковецького НВК)     Колодич Г.С.
  1. Проведення ЗНО у 2019 році.                                            Михайлюк Ю.О.
  2. Про сертифікацію педагогічних працівників.                  Шевченко О.О.
  3. Інше.
    1.  Замовлення на документи.
    2.  Інноваційний пошук освітян Черкащини.
    3. Цифрові ресурси.
    4. Мистецький дивокрай.
    5. Рознарядка на курси.
    6. Щодо заповнення класного журналу у 1 класі (наказ МОН № 1362 від 07.12.2018)