Змагання з волейболу

Дата: 18.02.2019 08:38

Минула субота була переповнена спортивним азартом,масою хвилюючих емоцій для гравців волейбольної  команди  дівчат Драбівського НВК та волейбольної команди хлопців Нетеребського НВК, Деренковецького НВК.Адже цього дня наші юні спортсмени представляли нашу громаду у спортивних змаганнях з волейболу в місті Городищі(відповідно наказу  комітету з фізичного виховання Черкаського обласного відділення № 14-ОД ВІД 4.02.2019 «Про проведення зональних змагань з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2019 році» )

Варто зазначити,що команда дівчат посіла у запеклій боротьбі друге місце,команда хлопців- четверте місце.З чим ми і  вітаємо юних спортсменів та бажаємо нових спортивних перемог!