Міжшкільне методичне об'єднання вчителів мистецтвознавства

Дата: 18.02.2019 12:23

14 лютого Деренковецький НВК  зустрічав  гостей. Цього дня саме тут було проведено  міжшкільне методичне об'єднання вчителів мистецтвознавства.

В плані роботи даного семінару був перегляд  трьох уроків,а саме: Урок музичного мистецтва у 5 класі  «Що таке непрограмна  музика?»,вчитель Гонтар Г.В.; урок образотворчого мистецтва у 6 класі «Натюрморт  у різних видах мистецтва»,вчитель Пузько Т.О.Урок мистецтва у 9 класі «Українське кіно: мозаїка видів і жанрів»,вчитель Курінна Л.М. Варто зазначити ,що дякуючи сучасному обладнанню кабінету фізики,вчителі мали можливість  провести на досить високому методичному рівні уроки,а саме основне -зацікавити учнів .Чи багато хто з дорослих .слухаючи музику,за допомогою фарб і пензля зоображали її. Ні. А от наші діти це вміють. Вміють створювати проекти «Музика води»,знайомі з натюрмортами у різних видах мистецтва і знають чудовий світ кіно України. А все це дякуючи вчителям,що вводять їх у чудовий.чаруючий світ прекрасного.

А крім того ,цього дня учні подарували гостям безліч привітань з днем закоханих,вклавши в них море любові та позитиву.