8 лютого – День визволення села Сахнівка від німецько-фашистських загарбників!

І хоч пройшло вже з того часу 75 років, але в пам’яті старшого покоління сахнівчан пропливають спогади про ті страшні дні.

Зійшлись на перехресті дві війни: друга світова, в якій пліч-о-пліч стояли українець, грузин, росіянин, узбек… Всі розмовляли різними мовами та в усіх була єдина мета: визволити свою Батьківщину від ворога, і друга війна: неоголошена, підла, братовбивча, в якій гинуть найкращі українські сини.

Низький уклін і шана людська всім, хто захищав нашу землю в другій світовій війні, тим, хто поліг у бою з ворогом, тим, хто вижив і став свідком Великої Перемоги!

Вічна пам'ять і найщиріші слова вдячності теперішнім героям, які не шкодуючи свого життя, стають на захист рідної неньки-України, які виборюючи нам мир і спокій.

Серед них і наших 16 односельчан, які дякуючи Богові, всі залишилися живими.

На перехресті життєвих доріг перетнулися дві війни: такі різні і такі болючі – минула і теперішня…

Молимося і віримо, що скоро все закінчиться, що разом з весняним сонечком прийде мир і спокій на нашу згорьовану землю. Забути ми не маємо права, бо пам’ятаючи минуле – ми пишемо наше майбутнє, а воно у нас є, я вірю!

З нагоди 75 річниці визволення с. Сахнівка від німецько-фашистських загарбників у Авторській О.А. Захаренка загальноосвітній школі працівниками Будинку культури, разом з жіночим колективом “Дівочі гори” проведено урочисті заходи, після закінчення яких було покладено квіти до Братської могили, де поховано 7 воїнів – визволителів нашого села та до Обеліска слави на якому викарбувані 216 прізвищ односельчан, які загинули на дорогах Великої Вітчизняної війни.

 

Староста с. Сахнівка

С.В. Слободяник