26 лютого на базі Сахнівського сільського будинку культури було проведено нараду директорів  будинків культури Набутівської сільської ради.  В плані проведеної наради було розглянуто такі питання:

1.Питання охорони праці в закладах культури.

2.Про дотримання  правил пожежної безпеки в закладах культури.

3.Ознайомлення з нормативними документами в галузі культури Розпорядження  Кабінету Міністрів України від 23.01.2019 р. № 27-р «Про схвалення Концепції реформування системи забезпечення населення       культурними послугами».

4.Ознайомлення директорів будинків культури з перспективним планом         роботи на 2019 рік.

5.Практичне заняття «Планування та організація діяльності закладів      культури. Ведення облікової документації директора будинку культури    та бібліотекаря.

Під час проведеного заходу працівники закладів культури відвідали також музей   Авторської  О.А.Захаренка  середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка, обсерваторію.  А творчий колектив «Дівочі гори» Сахнівського СБК подарував усім присутнім цікаву, самобутню інтерпретацію «Кайдашевої сім'ї» І.С.Нечуя-Левицького. Захід пройшов цікаво,насичено та сповнив позитивними емоціями всіх учасників.