7 березня у Нетеребському СБК

Дата: 11.03.2019 14:33

7 березня у Нетеребському СБК відбувся святковий концерт до дня 8 Березня. Всіх присутніх жінок, бабусь, дівчаток привітали сільський голова Набутівської сільської ради О.П. Малюга та староста с. Нетерабка Н.В. Сухопара. Протягом концерту лунали вітання від учнів Нетеребського НВК.

Вітання гурту “Нетеребчанка” (солістки: Яна Гончар, Тетяна Саміленко, Аліна Сапатинська), фольклорного ансамблю “Червона калина”, гурту “Ретро Мюзік” (керівник Володимир Піль) та театру малих форм (керівник Тетяна Саміленко). Додали весняного настрою глядачам театральний дебют молодіжного колективу – сценка “Жіночі поради”, вокальний спів Тамари Артамонової  і Тамари Забави та оригінальність виступу гурту “Ретро Мюзік”.