26 березня 2019 року в Драбівській дитячій музичній школі пройшов шкільний конкурс образотворчого мистецтва «Мій рідний край». Основним завданням  є утвердження в свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.

Мета Конкурсу — формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою та розвитком.

Організатором конкурсу є Драбівська дитяча музична школа.

Інформація про проведення та результати конкурсу оприлюднені на офіційному веб-сайті школи  https://drabovkamuzscholl.wixsite.com/website

Переможців  обирало журі до складу якого входили: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Ю.О., директор Драбівської дитячої музичної школи Гладишенко К.М., викладач образотворчого мистецтва Паливода К.В, викладач образотворчого мистецтва Курінна М.А.

Конкурсні роботи були представлені у 3-ох вікових категоріях:

I вікова категорія 7-9 років

Козакова Вероніка «Лелеки»- I місце

Костенко Богдан «Їхав козак…» -II місце

Лебедюк Дарія «Україночка» - II місце

Карпенко Ангеліна «Моя Батьківщина»- III місце

II вікова категорія 10-12 років

Гаркуша Діана «Мій рідний край» - I місце

Гончар Діана «Макове поле»-II місце

Лопушко Дарія «Співучий ранок» - II місце

Горьова Олена «Замріяна…»- III місце

Задоя Олена «Під захистом»- III місце