5 березня  учні Драбівської дитячої музичної школи завітали з концертом та привітаннями до Набутівського територіального центру. Концерт проходив в дружній, теплій атмосфері. Слухачі активно підтримували та підбадьорювали юних музикантів, які підготували багато цікавих номерів.

У програмі концерту прозвучали твори,  виконані на  фортепіано ( Горьова О. , Козакова В., Кириленко С., Никонова А., Круглов В., Голодько О., Маляренко А.) ,   баяні ( Немирська О.)  . Учні вокального відділу подарували чудовий настрій своїми піснями  ( Кириленко С., Кришун Є., Модліна М. Никонова А.). Маленькі хореографи підтримали виступ вокалістки Кришун Лізи  запальним танцем  маленьких «кошенят». Справжньою родзинкою концерту став виступ вокального ансамблю «Мрії» та веселі гуморески у виконанні Собченко Лілії та Маляренко Алли. Козакова Вероніка та Горьова Олена підготували теплі привітання зі святом весни.  Учні художнього відділу подарували  яскраві святкові листівки  всім жінкам  цього закладу, що було приємним сюрпризом по закінченню святкового концерту.

Сподіваємося , що такі концерти стануть чудовою традицією дарувати увагу, радість та душевне тепло .