СЕМІНАР ПО ПРОВЕДЕННЮ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 03.04.2019 14:29

3 квітня 2019 року відділом освіти, культури, молоді та спорту проведений семінар – практикум відповідальних за проведення та організаторів першого етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»( «Джура»).

Учасниками семінару обговорені умови проведення конкурсу та змагань І етапу гри. Гра «Сокіл» («Джура») відбудеться 23 квітня 2019 року на базі Деренковецького навчально-виховного комплексу за 6 видами змагань: інтелектуальна гра-вікторина «Відун», силове змагання «Перетягування линви», туристсько-спортивна смуга перешкод, конкурс строю та пісні «Впоряд», стрільба із пневматичної гвинтівки, надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник».