01 квітня  2019 року була проведена атестація педагогічних працівників Набутівської сільської ради.

Розглянувши всі атестаційні матеріали вчителів, які підлягали атестації, атестаційна комісія ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради вирішила:

1. Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» вчителю української мови та літератури Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи  с.Сахнівка Мелешко Вірі Олександрівні.

2. Підтвердити раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» вчителю математики Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка Рибалці Івану Леонідовичу.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» вчителю зарубіжної літератури Драбівського  навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Яценко Світлані Анатоліївні.

4. Присвоїти кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» вчителю біології Драбівського  навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Савченко Валентині Іванівні.

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!!!