9 квітня  на базі комунального навчального закладу “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної  ради» розпочала роботу щорічна традиційна виставка  «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

До  проведення великомасштабного обласного заходу готувалася  вся освітянська громада.  Набутівську об’єднану територіальну громаду    представляли начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Юлія Олегівна, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти Шевченко Ольга Олексіївна, директор Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка Рибалка Іван Леонідович. Саме вони приїхали до інституту, щоби  пропагувати найкращі здобутки освітян та інноваційні пошуки як результат творчої діяльності, спрямований на розв'язання завдань сучасного етапу розвитку освіти, задоволення потреб педагогічної практики.

Серед основних напрямків виставки:

• Сучасні підходи до впровадження ключових пріоритетів Державного стандарту початкової освіти.
  • Менеджмент освіти в Новій українській школі.
  • Інноваційні моделі сучасного закладу освіти: досвід і перспективи.
  • Інноваційні технології національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання.
  • Упровадження STEM-освіти у контексті Нової української школи.
  • Актуальні аспекти розвитку інклюзивної освіти.
  • Роль дошкільної освіти у вихованні та соціалізації дитини.
  • Сучасне навчально-методичне забезпечення позашкільної освіти.
  • Психологічний супровід регіональної системи освіти у контексті викликів сьогодення.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Черкаської обласної держадміністрації  Олександр Іванович Вельбівець, кандидат педагогічних наук, доцент, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Миколаївна Чепурна, заступник начальника управління - начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Оксана Іванівна Сімушіна. Вони вручили нагороди найактивнішим учасникам Міжнародних, всеукраїнських, регіональних виставок.

У рамках виставки проведено:

1. Семінар-практикум «Розбудова ефективної системи методичної роботи в умовах децентралізації управління освітою» для завідувачів методичних служб області.
  2. Майстер-клас  «Уміння 21 століття – навчання продовж життя» для вчителів англійської мови.
  3. Тренінг «Електронні таблиці та бази даних як дієвий інструмент вчителя» для вчителів інформатики.
  4. Сузір’я педагогічних ідей «Нова українська школа крізь призму гуманної педагогіки». Представлення досвіду вчителів, які мають звання «Гуманний учитель України».
  5. Критичний дискурс «Психологічні засади трансформаційних процесів особистості в сучасному освітньому просторі» для вихователів закладів дошкільної освіти.
  6. Інтелектуальна студія «Педагогічне партнерство в дії» для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

На виставку «Інноваційний пошук освітян Черкащини» Набутівська ОТГ представила роботи:

1. Михайлюк Ю.О. Згуртованість закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ ( управлінський аспект).
  2. Вовчанівська Г.О. Від рідних джерел
  3. Упорядник: Проценко Н. О.Автори: Задорожна Л.О., Молдіна Т.А., Макаренко В.В., Проценко Н.О., Бабяк А.М. Формування математичних компетентностей при вивченні величин в дошкільній групі та початкових класах.
  4. Упорядники: Шевченко Л.Б., Зборівська Н. І. Автори: Шевченко Л.Б., Григоренко О.М., Бондаренко Г.І., Мироненко С.Г.,Зборівська Н.І., Сірош Т.М. Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу.
  5. Кріт І. В. Реалізація математичної компетентності на уроках геометрії під час вивчення теми «Об’єми многогранників та тіл обертання».
  6. Упорядник: Яценко С. А. Автори: Коваленко І.В., Курінна Л.М., Кононенко Р.Ф., Мошенець А.В., Яценко С.А. Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках.
  7. Упорядник: Михайлюк Н. Г. Автори: Кріт О.Ю., Михайлюк Н.Г.,  Хоха Ю.С. Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення шкільного курсу історії.
  8. Упорядник: Савченко В.І. Автори: Слюсар В.М., Колодич Г.С., Пузько Т.О., Савченко В.І. Використання елементів національно-патріотичного виховання на уроках природничого циклу.
  9. Банах Т.М. Календар історії будемо гортати – гідними українцями хочемо зростати.
  10. Горьова І.І. Методика ознайомлення з величинами «маси» у 1 класі Нової  української школи.
  11. Петриченко К.Ю. Використання ігрових технологій на уроках у 1 класі за освітньою програмою «Інтелект України»

На виставку також представлені роботи учнів Драбівської дитячої музичної школи:

1. Лебедюк Денис «Прогулянка осіннім парком». Папір,гуаш.
    2. Козакова Вероніка «Лелеки». Папір, акварель.
    3. Латенко Дарія «Рибки». Полотно, олія.
    4. Гончар Діана «Макове поле». Папір, акварель.
    5. Лопушко Дарія «Співучий ранок». Папір, акварель.