9 травня  в центрі села Нетеребка  біля Обеліска  Слави  та Братської могили  відбувся урочистий мітинг з нагоди 74 –ї річниці  Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Зі словами привітань до всіх присутніх звернулися староста села  Н.В. Сухопара, вчитель історії О.Ю.Кріт та учні Нетеребського НВК.

Після урочистої частини в приміщенні будинку культури було проведено чудовий  святковий концерт.

Розпочався концерт виступом театру малих форм які показали виставу   ” Пам’ять про війну ” ( автор та керівник Таня Саміленко). Порадував глядачів  спів та гра на бандурі Аліни Сапатинської, яка виконала пісню   ” Качки летять”. Також  в програмі святкового концерту звучали пісні  у виконанні фольклорного ансамблю “Червона калина”, гурту “Нетеребчанка”, солісток  Яни Гончар, Ірини Задорожньої, Тамари Артамонової, Тамари Забави, гурту “Ретро Мюзік”. Попурі військових пісень  виконав гурт “Гарячий лід”.