16 травня  2019 року, в день вишиванки,  радо сахнівська земля зустріла учнівську молодь закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ на щорічному травневому зльоті добротворців, який заснований на ідеях директора Сахнівської школи, народного вчителя О.А.Захаренка. В зльоті взяли участь 150 учнів із Нетеребського НВК, Драбівського НВК, Деренковецького НВК, Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка, команда учнів Гарбузинського НВК.

Відкрили зліт сільський голова О.П. Малюга та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ю.О.Михайлюк. З вітальним словом звернулась до юних добротворців та освітян громади голова профспілкового комітету  працівників освіти району В.С.Кузьміна.

Розпочалось свято лінійкою, на якій кожна школа показала свою візитівку-флешмоб, а потім на учнів чекали квест-розваги.

Учні мали змогу  відвідати басейн і пограти у водне поло, взяли участь у майстер-класах: «Веселі акварелі» та «Умілі ручки», завдяки цим майстер- класам, які організували вчителі Драбівської музичної школи діти виготовили обереги учасникам АТО, працювала станція аквагрим. Свою майстерність учні мали змогу показати у конкурсі «Запалети косу».

Команди - учасники шукали скарб, мандруючи по станціях: «Картограф», «Дешифратор», «Ерудит», «Писарчук». А скарбом було – морозиво!

З захопленням  діти взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти».

А потім всі ласували смачною кашею, яку приготували кухарі Сахнівської школи.

Завершилось свято заключною лінійкою на якій кожна школа отримала призи за підтримки виконавчого комітету Набутівської сільської ради.

Свято вдалось завдяки колективу Сахнівської школи та тісній співпраці кожного закладу освіти громади.