Дитинство-казка, мов чарівна мить,

Там завжди сонячно і світло.

І річка вдаль приваблива біжить,

А поле травами розквітло.

Красоткіна Надія

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей.

В цей день   Драбівський  СБК   замайорів посмішками, бантиками, кашкетиками хлопчиків та дівчаток, які зібралися на свято.

Розпочалося святкування з станції «Аквагрим», де всіх бажаючих перетворили в казкових тварин. Далі вже традиційний  танець «Дружби», де всі хто навіть  не знайомий,  враз ставали справжніми друзями. А далі конкурси, розваги, дискотека, подарунки.

Велика подяка нашим спонсорам : ФОП Гладкий А.Г., Мірошник В.М., Лисенко М.В., Михайлюк С.Т.

За солодощі та морозиво.

Всі дітлахи та дорослі отримали  масу позитивних емоцій  та заряд веселої енергії  від  свята дитинства, де «в чистих барвах, як обнова, - вся планета кольорова, і на цій планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити!»