За підтримки Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА молодь Черкащини навчається інноваціям. Неймовірно гарна природа, справжній "Райський куточок" серед квітчанського лісу, мега активна і креативна молодь з кількох ОТГ Черкаської області - все це табір соціальних інновацій "Che-Inn 1.0".

Представниками Набутівської ОТГ були молоді, креативні, драйвові Кріт Оксана з с.Деренковець, Сінько Альона з с.Драбівка та Якубенко Світлана з с.Сахнівка, які готові бути рушійною силою ефективних змін в своїй громаді за допомогою соціальних інструментів. Протягом 11-13 серпня 2019 року дівчата брали участь в таборі соціальних проектів. Саме така небайдужа, розвинена, обізнана молодь і змінить нашу країну! Успіхів!!!