29 серпня в Сахнівському будинку культури  відбулась традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників Набутівської ОТГ.

Новий навчальний 2019/2020 рік є визначним для освіти Набутівської ОТГ. Пріоритетним питанням при підготовці до нового 2019/2020 навчального року є створення умов для впровадження Концепції «Нової української школи». На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти  “Нова українська школа”(закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів) у 2019 році  передбачено кошти  181347 грн. Кожен заклад облаштований сучасними меблями, забезпечений необхідною комп’ютерною технікою та дидактикою.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Юлія Олегівна підвела підсумки 2018-2019 н.р. та окреслила нові завдання на 2019-2020 н.р. Педагоги громади були пошановані грамотами виконавчого комітету та департаменту освіти і науки Черкаської ОДА.

Директори освітніх закладів поділилися досвідом роботи своїх шкіл з питань національно-патріотичного виховання (Сірош Т.М.), спортивно-масової роботи (Мошенець В.О.), по роботі інноваційної школи (Рибалка І.Л.), формування іміджу закладу освіти (Гладкий О.П.).

Під час конференції педагоги мали можливість переглянути виставку робіт «Інноваційний пошук освітян Черкащини».

Дякуємо творчому колективу «Дівочі гори» за українську пісню, чудовий настрій та неймовірні враження.

З НОВИМ 2019-2020 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!!!