12 вересня  в рамках Олімпійського тижня  продовжилося спортивне свято для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Набутівської сільської ради. Цього разу  учасників спортивного дійства гостинно  зустрічала Авторська О.А.Захаренка  загальноосвітня середня  школа села Сахнівка .

Свято розпочалося з святкової лінійки. В адресу «  спортсменів» звучали слова привітань від начальника відділу освіти,культури,молоді та спорту Юлії Олегівни Михайлюк. Господарі спортивного  свята запалили всіх чудовим флешмобом.

Спортивні змагання продовжилися в спортивному залі та на стадіоні , де вчителі фізичного виховання Ященко Микола Іванович,Мошенець Віталій Олександрович,Задорожній Василь Васильович,Дьолог Руслан Петрович  організували чудове спортивне дійство .Особливо цікавими та насиченими  були для дітей спортивні ігри на стадіоні ,перетягування канату,армреслінг. А після змагань ,як зазвичай, була смачна каша та море емоцій,радості,позитиву та чудові призи переможцям від виконавчого комітету Набутівської сільської ради.

Саме такі свята роблять наших дітей сильними,здоровими та щасливими.

А основне завдання нас,дорослих,організувати дозвілля дітей так,щоб бачити  ці щасливі та радісні посмішки.