На сьогодні кожне село має бажання  бути кращим. Так і жителі села Деренковець виношували ідею облагородити  центральну частину села.

Розпочали роботи 9 листопада в суботу сільською толокою. Небайдужих зійшлось 24 осіб, серед них найстаршому Безверхому Юрію  -69 років  і наймолодшому Хосі Ярославу – 7 років. Розбирали старенький  будиночок, виносили сміття, розчищали територію. Працювало дві одиниці техніки, які надали підприємці Вовчанівський Віктор та Кріт Микола. Була робота і чоловікам і жінкам.  Дружньою командою до 14-00 год з основною частиною робіт впорались. Приємно, що активно з усіма працювали  депутати сільської ради Яценко Василь, Вовчанівський Віктор. Ми вдячні нашим жителям: Рак В.М., Гонтару Г.В., Банаху В.М., Павленку В.М.,Павленко Т.В. Вовчанівській А.М., Мельцову Є.П.,Ошевському К.В., Обревку Д.А., Кононенко Н.М., Тригубу О.С., Зборівському В.М., Слюсар О.І., Пилипенко Л.Г., Кирилець Л.В., Ісмаіловій О.Г., Нечипоренко Л.М., Соловей В.В., Банаху І.А., Буженик В.М. , Безверхому Ю.Ю., Хосі Я., Бублику Г.  Дружня толока закінчилась смачною кашею та рибною юшкою, допомогли підприємці Вовчанівська А.М. та Самойленко П.В..

Тільки дружньо і тільки разом ми зможемо  зробити наші села охайними і красивими.

Староста села Деренковець Плохута Ірина