До уваги роботодавців!!!

Дата: 08.01.2020 15:59

31 січня 2020 року збігає термін подання до Служби зайнятості «Інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік»

Згідно наказу Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. №271,  «Про затвердження Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»  зі змінами від 23.11.2018 року, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб, подають до структурних підрозділів Служби зайнятості інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік.

Звертаємо увагу: відповідно до п. 2.3. Порядку, роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до таких, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім осіб з інвалідністю).

Відділ взаємодії з роботодавцями Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Телефон для консультацій – 04735 20085

М. Корсунь-Шевченківський, вул.Ювілейна 17а, каб. №16.

Бланк звітності