ПІДСУМКИ АТЕСТАЦІЇ

 ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ У 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Творчість, майстерність, досконалість - це,

насамперед, наполеглива праця.

  В.О.Сухомлинський

                                                         

    28 квітня 2020 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради.    

    Атестація проходила відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину».  Базовим документом, який регламентує порядок атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, є Типове положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 р. № 930, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 14 грудня 2010 р. за № 1255/18550, зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 та змінами затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 р. № 1135.

   Атестація педагогічних працівників закладів освіти – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.     

      Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

      За результатами голосування членів атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Набутівської сільської ради:

-  підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вчитель - методист» -  1 педагог;

-  присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогам.

 

 Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у педагогічній діяльності!


Фото без опису