За чудовою  ідеєю  начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Набутівської сільської ради Романа Олеговича Артамонова та спонсорської підтримки інтернет порталу ” Літературна платформа Букнет ” акція   Нова можливість продовжується.

11 вересня делегація у сладі голови ОТГ Малюги О.П., начальника служби  у справах дітей Артамонова Р.О., представника спонсорів Артамонової Т.Ф. та старости села Сухопари Н.В. завітала до єдиного в Корсунь – Шевченківському районі дитячого будинку сімейного типу ( ДБСТ).

Щасливою володаркою акційного ноутбуку на цей раз стала вихованка ДБСТ, учениця 11 класу Нетеребського НВК Таїсія Слободян. Також Таїсія  з нагоди свого дня народження отримала в подарунок навушники та солодощі.

Бажаємо міцного здоровя  та успіхів у всіх починаннях організаторам такої чудової акції!