26 січня 2021року в кабінет сільського голови відбулася  зустріч працівників відділ  виконавчого комітету, старост сіл та представників закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ  з директоркою Черкаської обласної агенції  регіонального розвитку Любов Ропало.

Дана зустріч відбулася в рамках проєкту "Успішні локальні громади 2020", який реалізується Фондом Освіта для демократії (Варшава), ГО "Наше Поділля" (Вінниця), ГО "Точка доступу" (Краматорськ)  за підтримки NED. Під час зустрічі учасниці та учасники обговорили проблеми та потреби громади за методом РАДАР. Також Любов Ропало, директорка Агенції поділилася інформацією, де можна шукати цікаві можливості для розвитку громади і втілення проєктів розвитку.