В зв’язку з намірами ТОВ “Агро-Росьщодо проведення громадських слухань на території Набутівської сільської ради по обговоренню детального плану території земельної ділянки за адресою с-ще Сахнівське, буд.1 для розміщення птахоферми батьківського поголівя, Набутівська сільська рада не погоджує проведення громадських слухань та інших масових заходів на території ради до зняття карантину, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.20рПро встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19". Підпунктом 6 пунктом 2 цієї Постанови заборонено проведення масових заходів за участі більше 20 осіб.