Вітаємо!

Дата: 10.02.2021 15:43

За підсумками обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»  нагороджено дипломами Управління освіти і науки Черкаської ОДА переможців за роботу «Якщо хочеш змінити світ на краще… почни це робити з себе! І не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини!».  Переможцями стали Пилипець Світлана, учениця 9 класу Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка, Кириленко Женя, учениця 9 класу Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка, Проценко Марія Василівна,завідувач музею історія села, Городиська Світлана Василівна, вчитель історії  Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої коли с.Сахнівка.