2 лютого 2020 року виконавчим комітетом Набутівської сільської ради проведено аукціон з продажу права оренди трьох земельних ділянок, сільськогосподарського призначення комунальної форми власності, загальною площею 74,1517 га, що розташовані в адміністративних межах Набутівської сільської ради (за межами населеного пункту).

За результатами проведеного аукціону, та конкурентної боротьби, що розгорілась серед учасників земельних торгів під час аукціону, початкова річна орендна плата за визначені земельні ділянки, на кінець земельних торгів зросла на 487,47 %, що дало змогу додатково залучити, до місцевого бюджету територіальної громади, додаткових фінансових  надходжень на загальну суму 479 тисяч 670 грн., які були сплачені переможцями земельних торгів за перший рік оренди земельних ділянок протягом трьох календарних днів після звершення аукціону. Термін оренди земельних ділянко комунальної форми власності, виставлених на земельні торги, склав 7 років.

Доречно згадати, що земельні торги (аукціони) є основним важелем підвищення ставки орендної плати, та поліпшення умов використання земельних ділянок комунальної власності, а також наповнення бюджету територіальної громади за рахунок орендної плати за землю.