про проведення державної інвентаризації земельних ділянок на території

Золотоніського, Звенигородського, Уманського та Черкаського районів Черкаської області

ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»  повідомляє  про початок проведення державної інвентаризації земель державної та комунальної власності в адміністративних межах Черкаської області відповідно до укладеного договору з Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області від 08.11.2021 р.  №1-3-11.

Просимо суміжних землевласників (землекористувачів) звернутися  ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» або його територіальний підрозділ для погодження меж земельних ділянок які підлягають інвентаризації по місцю їх розташування до 30 листопада 2021 року.

За відсутності письмових звернень та заперечень, межі земельних ділянок будуть вважатися погодженими.

З метою отримання правової консультації та додаткової інформації звертайтесь за телефоном : (098) 232-14-48 або  пишіть на електронну пошту :  zem1961@zem.ck.ua