Сьогодні Набутівська громада долучилася до збору та передачі продуктів для ЗСУ. У їдальні нашої громади запрацював цех по випіканню пирогів та приготуванні вареників. На замовлення волонтерів Корсунщини було зварено 5 відерець вареників з картоплею і капустою та напечено 2 ящики пирогів. Також було передано 5 ящиків консервації та сушені фрукти. Все це завтра смакуватимуть наші хлопці, які перебувають на лікуванні в госпіталях м. Дніпро.  Мали всі необхідні продукти: борошно, олію, цукор. Дякуючи старанням 5 господинь: Валентині, Олені, Галині, Юлії, Людмилі, з ініціативи сільського голови Ірини Величко започатковано добру справу, яку маємо надію продовжити за підтримки усіх небайдужих. Разом до Перемоги! Все буде Україна!