Нещодавно Нетеребська гімназія отримала велику гуманітарну допомогу з Норвегії від Замани Юлії: стільці, інтерактивні дошки, музичні центри, монітори, ноутбуки. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Адміністрація, учні, батьки та працівники Нетеребської гімназії висловлюють щиру подяку сільському голові Набутівської ТГ Величко Ірині Вікторівні, виконавчому комітету, директору СТОВ «АГРОФІРМА КОРСУНЬ»Савченкові Михайлу Миколайовичу, приватному підприємцю, волонтеру Задорожній Галині Миколаївні, старості села Нетеребка Сухопарі Наталії Василівні за сприяння у організації доставки такого цінного та важливого подарунку. Працюємо заради майбутнього наших дітей разом!