Допомога для опікунських сімей

Набутівська ТГ приймала участь у реалізації проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику», який реалізується ГО «Ліга соціальних працівників України» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ

Згідно зі статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійний вік і право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого особою страхового стажу.

Вшанування пам'яті загиблого героя.

9 травня минає два роки з часу як село Нетеребка сколихнула сумна звістка про загибель нашого воїна - земляка Іващенкова Едуарда Олександровича, справжнього бійця й патріота, надзвичайно чуйної і світлої людини, безстрашного воїна, який сумлінно й мужньо виконував свій громадянський та військовий обов’язок.

Про обов’язкове застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій

Головного управління ДПС у Черкаській області нагадує, що всі платники податків зобов’язані дотримуватися вимог чинного законодавства, у тому числі щодо проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1845рр

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1845рр. У Нетеребській гімназії оформлено інформаційний куточок: «Пам’ятаємо. Перемагаємо. 1939-1945 рр.». У всіх класах були проведені виховні години, присвячені перемозі над нацизмом. Учні 7-9 класів вшанували подвиг українського народу у боротьбі за свободу під час Другої світової війни, поклавши квіти до обеліску Слави та пам’ятника невідомому солдату.

День пам'яті та примирення. Сахнівка.

Сьогодні 8 травня 2024 року Україна разом з Європою відзначає День пам'яті та примирення, присвячений вшануванню пам'яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками. 2024 року Україна зустрічає День пам'яті та примирення під час іншої повномасштабної війни. Відзначаючи 79-ті роковини закінчення Другої світової війни, ми віримо, що в календарях незабаром з'явиться День перемоги над сучасним агресором.