Шановні мешканці Набутівської громади!

Пропонуємо Вам пройти опитування, яке проводиться  Набутівською  сільською територіальною громадою в рамках виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Набутівської територіальної громади з метою визначення перспектив розвитку Набутівської сільської територіальної громади. Звертаємо вашу увагу на те, що ваші відповіді будуть враховані при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади. Ваші відповіді є повністю анонімними.

Застосування РРО/ПРРО: про облік готівки у вигляді благодійних внесків

Благодійна організація повинна оприбуткувати у касі з оформленням прибуткового касового ордеру готівкові кошти, отримані як благодійні внески, у тому числі вилучені зі «скриньки». Та у визначені законодавством строки здати готівку до установ банку для зарахування на рахунок.

Військовий збір: на підтримку армії платники податків Черкащини спрямували понад 597 млн грн

Протягом січня – серпня 2023 року до державного бюджету від платників Черкаської області надійшло 597,4 млн грн військового збору. Ці кошти спрямовуються на підтримку Збройних сил України. Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій

Інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (Закон № 265).

Початок Олімпійського тижня

19 вересня 2023 року Нетеребська гімназія зустрічала учнів 2-4 класів закладів освіти Набутівська ОТГ .На дітей чекали веселі змагання,рухливі ігри та естафети в рамках Олімпійського тижня.Сьогодні переможців та переможених не було, тому що всіх об'єднала дружба. Найприємніше було бачити щирі емоції на обличчях найменших школярів.

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері надання послуг (у тому числі суб’єктів господарювання, які надають послуги таксі)

Державна податкова служба України з метою інформування суб’єктів господарювання щодо законодавства у сфері здійснення розрахунків при надані послуг повідомляє.

Застосування РРО/ППРО платниками єдиного податку – надавачами послуг за відповідними договорами

У матеріалі йтиметься про те, чи застосовують РРО/ППРО та на яку суму проводять операції ФОП – платники єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами.

За 8 місяців підприємцями Черкащини зареєстровано 3936 реєстраторів розрахункових операцій

Протягом січня-серпня 2023 року суб’єкти господарювання Черкаського регіону зареєстрували 1310 реєстраторів розрахункових операцій та 2626 програмних реєстраторів розрахункових операцій, так званих РРО та ПРРО.

Яким чином здійснити тестування ПРРО?

Для переходу до підрозділу «Тестовий режим» потрібно натиснути іконку «налаштування», у вікні, що відкриється, обрати підрозділ налаштувань «Тестовий режим».