Про коригування податкових зобов’язань, нарахованих при постачанні товарів

Чи має право постачальник відкоригувати податкові зобов’язання, нараховані при постачанні товарів особі, яка реорганізувалася шляхом злиття (приєднання), у разі повернення таких товарів правонаступником?

До зведеного бюджету протягом січня – жовтня 2023 року надійшло 976,8 млрд грн

Платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх відповідальній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

Подання заяви про повернення суми бюджетного відшкодування з ПДВ

Платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування ПДВ, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та додають до декларації, зокрема, додаток 4.  Подання додатка 4 є обов’язковим при заповненні рядка 20.2 декларації.