Засідання робочої групи

18 жовтня 2017 року в приміщенні СБК с.Нетеребки відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади за участю радника з питань регіонального розвитку Григорія Перерви та Проектного менеджера  зі стратегічного планування Агенції регіонального розвитку Черкаської області Любові Ропало.

Вітаємо ансамбль "Червону калинку"

14 жовтня 2017 року народний фольклорний козацький ансамбль Нетеребського СБК «Червона калина» взяв участь у V Всеукраїнському фестивалі патріотичної та козацької творчості «Богдановими шляхами»

День працівника освіти

29 жовтня працівники СБК та бібліотеки спільно з учнями Нетеребського НВК вітали вчителів та ветеранів педагогічної праці з Днем працівника освіти.

Семінар на Чернігівщині

10-14 вересня2017 р. на Чернігівщині відбувся навчальний тур для представників об’єднаних територіальних громад Черкаської області. Представниками Набутівської ОТГ були Кесь Наталія Михайлівна та Плохута Ірина Вікторівна.

1-го червня в селі Деренковець відзначали свято День захисту дітей!!!