Привітання з днем перемоги

9-го травня в селі Деренковець вітали останнього ветерана Великої Вітчизняної війни з Днем перемоги.

Футбольний матч

В суботу, 9 вересня відбувся матч між командами «Колос» с. Переможинці та «ОТГ Рось» с. Набутів. З рахунком 2-3 наша команда здобула перемогу. Голами відзначились Пустовіт Віктор, Сінько Віталій, Нездоля Микола.

Тарифікація

5-го вересня в Набутівській ОТГ відбулася тарифікація навчальних закладів.

У Деренковецькій школі 1-го вересня відбулося свято Першого дзвоника.

1 вересня — День знань

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів! Щиро вітаємо Вас з 1 вересня — Днем знань.

Найспортивніше село

24 серпня 2017 року в селі Білозір’я відбулись перші спортивні змагання між об’єднаними територіальними громадами Черкащини на «Кубок сільського голови Білозірської ОТГ-2017» Спортсмени змагалися в таких дисциплінах: міні-футбол, настільний теніс, армспорт, гирьовий спорт, перетягування канату, дартс, шахи та шашки.