Розмір нецільової благодійної допомоги, зокрема й матеріальної, що не входить до оподатковуваного доходу платника податку

Відповідно до п.п. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2022 році – 3470,00 грн, у 2023 році – 3760,00 грн, у 2024 році – 4240,00 грн).

Про подання додатку з розрахунком загального мінімального податкового зобов’язання у складі податкової декларації за звітний рік

Торік, завдяки платникам Черкащини, бюджети всіх рівнів поповнились на 25,3 млрд грн податків

За 2023 рік платники Черкаської області сплатили до бюджетів усіх рівнів 25,3 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з показником позаминулого року до бюджетів вдалося спрямувати на 30,8 % (на 6 млрд грн податків) більше. Про це говорить в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід:

Порядок включення організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій

Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440, зі змінами (далі – Порядок).