Крок до нового

За результатами голосування в рамках програми Громадський бюджет Набутівської ТГ одним з переможців став проект «БібліоХаб: сучасний простір у бібліотеці села Нетеребка Набутівської ТГ» ( 30000грн.)- автор Несен Галина Іллівна.

Профілактика туберкульозу

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, що характеризується утворенням в органах специфічних запальних процесів. Туберкульоз вражає практично всі органи і системи організму. Але найбільш поширеною його локалізацією є органи дихання.

Зі стартом!

Набутівська громада стартує з створенням комунального підприємства "Набутів-Благоустрій",яке буде займатися поточними роботами та роботами по благоустрою.

В пам’ять про Героя

Сьогодні, 24 березня 2023 року, в роковини з дня загибелі Шевченка-Негоди Руслана Андрійовича,старшого солдата навідника,  на сільському цвинтарі с. Набутів зібралися родина загиблого, однокласники, сусіди, представники влади.

Центр надання соціальних послуг Набутівської сільської ради

З січня 2022 року у Набутівській територіальній громаді створено та функціонує комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Набутівської сільської ради Черкаського району Черкаської області». Відповідно до визначених завдань Центр надає такі соціальні послуги: догляд вдома, соціальна адаптація; консультування; соціальний супровід сімей, які потрапили в складні життєві обставини; соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу; представництво інтересів; соціальна профілактика; інформування; інші соціальні послуги.

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.