Відкриття меморіальної дошки

Сьогодні, 21 вересня, відкрили меморіальну дошку загиблому випускнику Нетеребської гімназії Малишу Віктору Мірчовичу ( 21.11.1963 - 12.10.2022). Від початку повномасштабного вторгнення Віктор Мірчович виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності України на території різних областей.

Другий тур олімпійський змагань

22 вересня у Нетеребській гімназії відбувся другий тур олімпійського тижня. Спортивні змагання проходили між учнями 5-7 класів шкіл Набутівська ОТГ. На початку школярі взяли участь у патріотичному флешмобі та зарядилися гарним настроєм, потім відбулися самі змагання. Діти відчайдушно боролися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань школярі показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. По закінченню змагань всіх учасників пригостили смачною кашею, булочками та морозивом.

Разом до Перемоги

У четвер 21вересня 2023р. в с.Нетеребка відбувся благодійний концерт " Разом до Перемоги" за участю всіх художніх колективів та окремих виконавців сільських Будинків культури Набутівська ОТГ .

На Черкащині триває операція «Урожай-2023»

Головне управління ДПС у Черкаській області  нагадує, що у регіоні  триває операція «Урожай», основною метою якої є контроль за повнотою сплати податків сільгосптоваровиробниками, а також громадянами, які  самостійно обробляють власні земельні  ділянки та реалізують сільгосппродукцію.