НАРАДА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ…

Дата: 31.08.2021 11:45

30.08.2021 року,  на базі Авторського О.А.Захаренка ліцею, відбулась планова нарада для керівників закладів освіти, заступників директорів та педагогів організаторів Набутівської ТГ.

Під час  наради були підведені підсумки роботи за минулий рік, відзначені досягнення у роботі педагогічних колективів, накреслено шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами громади, визначені також завдання на новий навчальний рік.

На нараду було  винесено питання:

1.Підсумки підготовки закладів освіти громади до нового 2021-2022 навчального року.

2. Про організований початок нового 2021-2022 навчального року. Рекомендації керівникам щодо організації освітнього процесу.

3. Організація харчування учнів у 2021-2022 навчальному році.

4. Організація підвезення учнів та вчителів до закладів освіти у 2021-2022 н.р.

5. Тарифікація закладів освіти у 2021-2022 н.р.

6. Пожежна безпека в школі.

7.  Заходи, щодо профілактики суїцидів та попередження булінгу в освітньому середовищі.

8.Деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.

Зберегти життя і здоров'я усіх учасників освітнього процесу - наше першочергове завдання сьогодні! Нехай новий навчальний рік стане роком професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляє лише гарні оцінки!