28 серпня 2021 року,  за участю фольклорних колективів та майстрів –аматорів декоративно- вжиткового мистецтва Черкаської області, в рамках фестивалю “Тобі, Україно, всі наші таланти, і творчість душі, і мистецькі жнива”  з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України , проходило обласне фольклорне свято «З глибин народних». В заході взяли участь більше 20 територіальних громад   області.
    Набутівську територіальну громаду преставляли народний аматорський фольклорно-автентичний колектив « Червона калина» Нетеребського сільського будинку культури та жіночий вокальний ансамбль « Дівочі гори» Сахнівського сільського будинку культури. Оплесками та почесними грамотами віншували наших майстрів  поціновувачі фольклорної спадщини
Шевченкового краю.