Благоустрій с. Сахнівка

10 - 11 серпня працівниками сільської  ради було проведено суботник  в центрі села Сахнівка.

Привітання з ювілеєм

12 липня працівники будинку культури та староста привітали жительку села Сахнівка, Білик Марію Миколаївну з 80-річчам.

Колектив "Дівочі гори"

11 серпня аматорський жіночий колектив "Дівочі гори" з села Сахнівка, вітав с. Нетеребку з 380-річчам.

Ой, на Івана, ой, на купала…

7 липня жителі та гості села Драбівка мали можливість поринути у світ казки та чарів. Розважали присутніх ведучі-русалоньки та відьма, а ансамбль «Чарівні драбівчанки» подарували відчуття свята.

Івана Купала в с.Кичинці

7 липня 2017 року в селі Кичинці відбулося Свято Івана Купала. Для гостей свята лунала музика, проводилася лотерея та різні конкурси.

Новини спорту

30 червня відбувся 4 тур чемпіонату району з футболу Наша команда зіграла з лідером чемпіонату області в першій лізі. З рахунком 4-2 перемогу здобула команда «Коріс АМ» Голами в нашій команді відзначились Куць Олександр та Саюн Дмитро.