1 вересня — День знань

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів! Щиро вітаємо Вас з 1 вересня — Днем знань.

Найспортивніше село

24 серпня 2017 року в селі Білозір’я відбулись перші спортивні змагання між об’єднаними територіальними громадами Черкащини на «Кубок сільського голови Білозірської ОТГ-2017» Спортсмени змагалися в таких дисциплінах: міні-футбол, настільний теніс, армспорт, гирьовий спорт, перетягування канату, дартс, шахи та шашки.

Проекти Набутівської ОТГ

10 серпня 2017 року комісія при Мінрегіоні  погодила перші 3 проекти Набутівської ОТГ, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Футбольний матч

20 серпня відбувся футбольний матч між «ОТГ Рось» с.Набутів та Фк Квітки. Перемогу здобула наша команда з рахунком 5-1.

Засідання робочої групи

17.08.2017 року в Набутівському будинку культури  відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади за участю радника з питань регіонального розвитку Григорія Перерви та проектного менеджера  зі стратегічного планування Агенції регіонального розвитку Черкаської області  Любові Ропало.

Сплата земельного податку

Закінчується опрацювання податкових повідомлень зі сплати земельного податку фізичних осіб по вулицях.

Нетеребці – 380 років!

12   серпня село Нетеребка відсвяткувало  своє 380 - річчя. День села - це свято, яке єднає всіх жителів, яке пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. День народження Нетеребки – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди в нашому селі.