Вітаємо!!!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника – свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.  Бажаємо нових творчих успіхів, щастя, міцного здоров’я, любові й пошани, успіхів у роботі, весняного настрою, добра й благополуччя вам і вашим родинам.

Колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради та нарада керівників закладів загальної середньої освіти

21 лютого 2018 року в с. Драбівка відбулась колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради та нарада керівників закладів загальної середньої освіти. Даний захід був проведений згідно річного плану відділу і пройшов плідно та конструктивно. На порядок денний було винесено ряд питань, що стосуються роботи освітніх закладів Набутівської ОТГ. На колегії розглянули 4 питання :

Герої не вмирають

Сьогодні роковини, як майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей нашої держави.І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.  І більшість із них молоді, сильні, ті, що тільки починали жити. Вони не думали про те, що можуть загинути, вони лише знали, що так як є, так далі бути в Україні не може. Звернення сина до матері. Вибач, мамо, за те, що не зміг вберегтись Від підступної снайпера кулі, Не почую повік, як у нашім саду Навесні закує зозуля. Вибач, рідна, за те, що пішов на Майдан  Навіть супроти твоєї волі.  Я хотів, усім серцем юначим бажав  Для Вкраїни щасливої долі. Вибач рідна, не плач, не ридай Хоч біль ніколи не пройде, Пишайся, ненько Україно – Найкраща Сотня в небо йде. І пам’ятай своїх героїв, Їх шанувати поклянись Вони за тим злетіли в небо Щоб в мирі й щасті ми жили.      Ми сьогодні в скорботі. І з великою шаною вклоняємось і згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної Сотні, котрі віддали   своє життя за мою і твою свободу.

Нарада для працівників культури та сільських бібліотекарів

15 лютого 2018 року в приміщенні Нетеребського СБК відбулась нарада для працівників культури та сільських бібліотекарів, яка була проведена начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту – Михайлюк Юлією Олегівною та спеціалістом відділу – Кротом Олександром Юрійовичем.

Оприлюднено план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році

Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік (Ознайомитися з документом). Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами. Нагадаємо, 31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад". Розпорядженням доручається Держгеокадастру розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад, крім тих земельних ділянок, які не можуть бути передані у комунальну власність. У випадку, якщо земельні ділянки не сформовані, Держгеокадастру доручено забезпечити їх формування шляхом інвентаризації.? В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться близько 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність. Галузь:  Земля та майно