Разом до Перемоги!

Вже рік наші односельчаночки щоденно плетуть маскувальні сітки в Деренковецькій гімназії. Невтомні бджілки-трудівниці напередодні Дня Прапора та Дня Незалежності, сплели ювілейну п’ятдесяту сітку.

Державна податкова служба України інформує

Первинна реєстрація РРО   Первинна реєстрація реєстратора розрахункових операцій в контролюючому органі означає, що реєстрація цього РРО здійснюється вперше. Первинній реєстрації підлягають моделі (модифікації) РРО, що містяться у першій частині Державного реєстру РРО та раніше не були зареєстровані, тобто які не експлуатувалися (нові).

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

На Черкащині більше 10 тисяч платників зареєстрували РРО/ПРРО

У Черкаському регіоні впродовж семи місяців цього року 2650 суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в Головному управлінні ДПС в Черкаській області, зареєстрували 3407 реєстраторів розрахункових операцій (із них 2308 – програмних РРО). Як зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, загалом в області 15 144 класичних та програмних реєстраторів розрахункових операцій зареєстрували 10 652 суб’єкти господарювання. Поміж них програмним рішенням скористались більше 6 тисяч платників, зареєструвавши понад 7,8 тисяч ПРРО.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Корисна інформація: керівництво користувача безкоштовного ПРРО (WEB, Android, iOS, Windows) доступне на сайті ДПС України за лінком https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha

До уваги платників податків!

Головне управління ДПС у Черкаській області області запрошує Вас на  онлайн-зустріч щодо новацій Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX в частині  застосування РРО/ПРРО та відновлення відповідальності підприємців за порушення вимог законодавства при здійсненні розрахункових операцій.